بهترین ترکیب عرشه قبرستان برای کلش رویال 1

سلام دوستان امروز میخواهیم برای شما بهترین ترکیب عرشه قبرستان برای کلش رویال را توضیح بدهیم . این عرشه با بهترین روش همراه با کارت قبرستان طراحی شده است و امتحان خوبی در نبردها پس داده است.ما در این پست به شما ویژگی های کارت های عرشه و همچنین ترکیب عرشه را خواهیم گفت و شما باید با توجه به ویژگی ها بتوانید از آن ها در نبردهایتان استفاده کنید.

بهترین ترکیب عرشه قبرستان برای کلش رویال

Clash Royale Hog RiderClash Royale GraveyardClash Royale Ice GolemClash Royale Mega Minion
Clash Royale fireballClash Royale ZapClash Royale TombstoneClash Royale Archers

Hog Rider: این کارت در این عرشه به عنوان نیرویی تهاجمی عمل خواهد کرد و در کنار اسپل زپ و فایروال این کارت را باید در حفاظت قرار دهید تا توسط نیروهای حریف شما نابود نشود زیرا این کارت اگر سالم به برج های حریف برسد میتواند آسیب جدی به حریف شما وارد کند.

Graveyard: کارت اسپل قبرستان که مهمترین کارت این عرشه میباشد میتواند برای نابود کردن اینفرنو و کالکتور اکسیر و.. که دسترسی به ان ها سخت است بسیار مفید باشد و کار اصلی را در این عرشه این کارت انجام میدهد . این کارت اسپل میباشد و شما میتوانید با انداختن ان در هرجایی چندین اسکلت تولید کنید تا هدف شما را نابود کنند.همچنین از این کارت میتوانید موفقیت های فراوانی را کسب نمایید و در عرشه های مختلف کاربرد زیادی پیدا کرده است.

Ice Golem: کارت گولم یخی که با میزان ۲ اکسیر میباشد واقعا بسیار عالی میباشد و میتواند به عنوان سپر دفاعی برای عرشه شما باشد و همچنین پس از نابود شدن منفجر میشود و چیزهای نزدیک خود را برای مدتی کمی منجمد میکند و حرکت ان هارا کم میکند.

Mega Minion: مگا مینیون کارتی هوایی مانند مینیون است و همانطور که از اسمش پیداست از مینیون قوی تر و بهتر است اما سرعت آن مقداری کم است . هزینه ی آن ۳ الکسیر است و بسیار با توجه به کارایی اکسیر آن ناچیز است و به تنهایی به دلیل میزان سلامتی و سرعت نسبتا پایینش زیاد موثر نیست اما پشت سربازی دیگر میتواند مفید باشد و همچنین آسیب خوبی وارد میکند که برای این عرشه عالی میباشد.

Fireball: از این کارت برای نابودی نیروهای دسته ای از جمله بربر میباشد و نیز میتوانید هنگامی که مقدار کمی از جان برج های دشمن مانده است با این کارت نابودش کنید و به عنوان دفاعی و تهاجمی خوبی در این عرشه کاربرد دارد.

Zap: این کارت میتواند کارت بسیار عالی با توجه به قدرتش و میزان اکسیر ۲ برای این عرشه باشد.

Tombstone: این کارت نیز همانند کارت های اسکلت دیگر  همانند انحراف کننده عمل میکند و با تولید اسکلت نیروهای دشمن را منحرف میکند و باعث میشود تا نیروهای دشمن برای چند لحظه حواسشان به این اسکلت های کوچک پرت شود.

Archers: یکی از نیرو های کار آمد بازی است که با اینکه دوام چندان زیادی ندارد امّا میتواند در هر دو صورت زمینی و هوایی در برابر دشمنان از شما محافظت کند.همچنین میتواند به عنوان نیرو تهاجمی خوبی باشد.

 

*** چند نکته مهم ***

+ این عرشه که بیشتر بر روی کارت قبرستان پایبند است را باید به دقت کارایی ترکیب هایش را بررسی کنید تا بتوانید به خوبی از کارت های این عرشه استفاده کنید.

+ سعی نکنید نبرهای خود را با عجله شروع کنید و در حین نبرد نیز عجله نداشته باشید.

+ کارت قبرستان را سعی کنید همیشه بعد از نیروهایی بیندازید و همچنین بیشتر از کارت قبرستان برای انحراف استفاده میشود بنابراین میتوانید در اکثر زمان های مختلف از این کارت برای منحرف کردن نیروهای دشمن استفاده کنید.

 

امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید. موفق باشید…

مهدی استیری

مهدی استیری هستم نویسنده در سایت کلش رویال و ایران کلش و چند سایت دیگر... علاقه زیادی به بازی های آنلاین و استراتژی و همچنین گرافیک دارم . درحال حاضر کمی کارهای گرافیکی انجام میدهم. همیشه سعی دارم بهترین مطالب و کارها را به شما عزیزان ارائه بدهم و با کمال میل پاسخگو به سوالات شما هستم. کانال بنده با موضوع گرافیک : MahdiArtWork@

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "بهترین ترکیب عرشه قبرستان برای کلش رویال"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
سورنا
Guest
سورنا
3 سال و 3 ماه و پیش

بهتره بجای فایربال فریز بزارید و با هوگ و گریویارد استفاده کنید

wpDiscuz
.