عرشه جدید قبرستان هوگ فریز 0

باسلام ارمزو به خدمت شما آمده ایم با عرشه جدید قبرستان هوگ فریز برای آرنا های ۸ به بالا که بسیار جالب و جدید میباشد.این عرشه با سه کارت اصلی به نام فریز قبرستان و هوگ میتواند به خوبی برج های حریف شمارا در نبردهایتان پایین بیندازد ولی در کنار این ترکیب شماهم باید تسلط کامل به این عرشه را بعد از چندین بار آزمایش بدست آورید.

Clash Royale Hog RiderClash Royale GraveyardClash Royale FreezeClash Royale Inferno Tower

Clash Royale PrincessClash Royale Mini P.E.K.K.AClash Royale SkeletonClash Royale Zap

Hog Rider: اولین کارت اصلی این عرشه هوگ رایدر میباشد . شما در نبردها باید سعی کنید پس از به دست اوردن فرصت مناسب هوگ را با اسپل فریز و اسپل قبرستان به برج ها برسانید و با استفاده از اسپل فریز برج ها و نیروهای حریف را برای لحظه ای منجمد کنید سپس با اسپل قبرستان به برج های حریف حمله آور شوید و هماره با هوگ بتوانید موفقیت کسب کنید.

Graveyard: این کارت نیز دویمن کارت اصلی عرشه میباشد همچنین در کنار اینکه برای نابود کردن برج های حریف موثر است برای منحرف کردن نیروهای حریف نیز موثر میباشد و کاربرد فراوانی در این عرشه و دیگر عرشه ها دارد.درنظر داشته باشید که از این کارت بیشتر برای حمله با هوگ استفاده کنید زیرا اساس این ترکیب همین میباشد.

Freeze: سومین کارت اصلی این عرشه اسپل فریز میباشد همانطور که در قبل گفتیم باید از این اسپل در کنار قبرستان و هوگ بتوانید از هوگ برای تهاجم به حریف پشتیبانی کنید تا به راحتی برج های حریف را نابود کنید.

Inferno Tower: این کارت هم نیز فقط برای دفاع از برج های شما موثر میباشد و اسیب بالایی و میزان سلامتی بالایی دارد و واقعا نابود کردن این کارت هنر و قدرت زیادی میخواهد.

Princess: کارت پرنسس یکی از بهترین کارت هایی است که بسیاری از کاربران دوست دارد این کارت را داشته باشند و از آن استفاده کنند.این کارت میتواند از راه بسیار دور تیرهای آتشینی را رها کند و به بسیاری از نیروهای حریف آسیب وارد کند ولی این کارت میزان سلامتی بسیار کمی دارد و با یک کارت اررو نابود میشود بنابراین باید حواستان را هنگام استفاده از این کارت جمع کنید زیرا میزان اکسیر برای ساختن این کارت ۹ اکسیر میباشد که بسیار زیاد است ولی اگر درست استفاده شود کاملا موثر و مفید است.

Mini P.E.K.K.A: کارت مینی پکا میزان تخریب و سلامتی بالایی دارد  و مطمئن باشید اگر این کارت را سالم به برج های حریف برسانید به احتمال ۹۰ درصد بدانید که ان برج زده خواهد شد و بنده نیز به این کارت اعتماد بالایی دارم.

Skeletons: یک کارت خوب برای دفاع در مقابل بسیاری از کرات های دیگر و تنها با ۱ الکسیر میتوانید از آنها برای نابود کردن مینی پکا ، پرینس ، جاینت اسکلتون و … استفاده کنید . همچنین اگر متوانید ، فایراسپریت را جایگزین آنها کنید .

Zap: این کارت میتواند کارت بسیار عالی با توجه به قدرتش و میزان اکسیر ۲ برای این عرشه باشد.میتواند برای مدتی نیروهای حریف را ضعیف کند و کمی از میزان سلامتی ان ها کاسته کند.

 

امیدوارم از این مطلب لذت کامل را برده باشید و توجه کنید با توجه به ویژگی های کارت ها و طوری که گفته شد به نبرد بروید سپس پس از چند مدت متوجه موفقیت در نبردها خواهید شد.

موفق باشید…

مهدی استیری

مهدی استیری هستم نویسنده در سایت کلش رویال و ایران کلش و چند سایت دیگر... علاقه زیادی به بازی های آنلاین و استراتژی و همچنین گرافیک دارم . درحال حاضر کمی کارهای گرافیکی انجام میدهم. همیشه سعی دارم بهترین مطالب و کارها را به شما عزیزان ارائه بدهم و با کمال میل پاسخگو به سوالات شما هستم. کانال بنده با موضوع گرافیک : MahdiArtWork@

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبر کردن از
avatar

wpDiscuz
.