جزییات کامل تغییرات آپدیت سپتامبر کلش رویال !! 12

همانطور که پیش از این نیز پیش بینی نموده بودیم ، سوپرسل دقایقی قبل آپدیت هیجان انگیز خود را برای کلش رویال منتشر نمود. اما نکته بسیار جالب این است که همانگونه که سوپرسل گفته بود ، امروز و لحظاتی قبل از خبر انتشار آپدیت تمامی جزییات تغییرات صورت گرفته در بازی بصورت رسمی اعلام شد که در ادامه برسی کامل آنها میپردازیم.

** سیستم جدید تورنومنت ها **

همانطور که در پست های قبل و درمطلب پیشنمایش سوم نیز به طور کامل توضیح داده بودیم ، سوپرسل به کلی سیستم تورنومنت ها را متحول نموده و آن ها را به سه حلت کلی تقسیم کرده است که عبارتند از چالش معمولی ، چالش کلاسیک و چالش بزرگ که در صورت شرکت در چالش معمولی ، با ۱۲ پیروزی بر حیف میتوانید جایزه خود را تضمین کنید ولی با ۳ شکست متوالی از حریف از تورنومنت اخراج میشوید. همچنین لازم به ذکر است که هزینه ساخت تورنومنت ها نیز کاهش چشم گیری داشته است.

آپدیت هیجان انگیز کلش رویال - آپدیت هیجان کلش رویال - آپدیت سپتامبر کلش رویال - کلش رویال - پیشنمایش ها - برای مشاهده جزییات کامل سیستم جدید تورنومت ها به این مطلب مراجعه نمایید

 

** کارت های جدید **

سوپرسل برای این آپدتی ۴ کارت جدید در نظر گرفته است که اولین آن ، کارتی کمیاب به نام مگا مینیون است که البته هم اکنون در دسترس عموم نیست و بر اساس گفته های سوپرسل حدود ۲۰ ساعت دیگر در اختیار عموم قرار خواهد گرفت. اما این تمام ماجرا نیست و هنوز ۲ کارت لجندری و ۱ کارت کمیاب دیگر باقی است که سوپرسل قول داده است هر دوهفته بصورت یک آپدتی درون برنامه به بازی افزوده شوند بنابراین هنوز هیچگونه جزییاتی از این ۳ کارت در دسترس نیست.

آپدیت هیجان انگیز کلش رویال - آپدیت هیجان کلش رویال - آپدیت سپتامبر کلش رویال - کلش رویال - پیشنمایش ها - 4 کارت جدید - کارت های جدید - مگا مینیونبرای مشاهده جزییات کامل کارت های جدید به این مطلب مراجعه نمایید

 

** صندوق های جدید **

یکی دیگر از تغییرات بسیار بزرگ آپدیت سپتامبر کلش رویال ، افزوده شدن دو صندوق جدید به نام های صندوق افسانه ای و صندوق حماسی است که  در همه ی لول های آرنا در دسترس است و شما میتوانید با پیزی در نبرد آنها را دریافت کنید. لازم به ذکر است که این است که شما میتوانید در فروشگاه نیز با صرف مقداری جم دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

آپدیت هیجان انگیز کلش رویال - آپدیت هیجان کلش رویال - آپدیت سپتامبر کلش رویال - کلش رویال - پیشنمایش ها - صندوق های جدید - چست های جدید - لجندری چست - صندوق حماسی صندوقچه افسانه ای - صندوقچه حماسیبرای مشاهده جزییات کامل صندوق های جدید به این مطلب مراجعه نمایید

** پکیج های آرنا **

پکیج آرنا یکی از جزییاتی است که تا کنون اطلاعاتی در آن منتشر نشده بود و لحظاتی قبل توسط سوپرسل منتشر شد. پکیج آرنا در واقع یک پیشنهاد ویژه برای خرید یکجای چندین چیز در بازی است که محتویات و قیمت آن در آرنا های مختلف متفاوت است به عنوان مثال در آرنا ۶ شما میتوانید تنها پرداخت ۵دلار ، یک صندوق مجیکال ، ۵۰۰ جم و ۱۰ هزار گلد را بصورت یکجا دریافت کنید که پیشنهاد بسیاری عالی و وسوسه کننده ای است.

آپدیت هیجان انگیز کلش رویال - آپدیت هیجان کلش رویال - آپدیت سپتامبر کلش رویال - کلش رویال - پیشنمایش ها - پکیج آرها - پکیج های آرنا - پیشنهاد های ویژه

** چالش های دوستانه **

یکی دیگر از تغییراتی که تاکنون ناگفته باقی مانده بود ، تغییرات بسیار جزیی در چالش های دوستانه است ، که بر این اساس از این پس حتی اگر در کلن دوستتان نباشید و قصد نبرد دوستانه با او داشته باشید ، قادر خواهید بود که از طریق منوی لیست دوستان خود در بازی ، برای او درخواست مبارزه ارسال کرده و به نبرد با وی بپردازید.

** مشاهده وضعیت آنلاین یا آفلاین بودن دوستان **

سوپرسل در روز های قبل و طی معرفی پیشنمایش هایش به این ویژگی اشاره ای مختصر نموده بود ولی تاکنون جزییاتی از آن منتشر ننموده تا لحظاتی قبل که بطور کامل این بخش از تغییرات را نیز برای کاربران توضیح داد. این قابلیت به شما کمک خواهد نمود تا وضعیت آفلاین و یا آنلاین بودن افراد را مشاهده نمایید اما نکته بسیار جالب اینجاست که برای آنکه بتوانید بصورت فردی وضعیت شخصی را مشاهده نمایید ، وی حتما باید جزو لیست دوستان شما باشد. به عبارتی دیگر شما تنها اجازه مشاهده وضعیت دوستان خود را در بازی خواهید داشت.

** لیست دوستان شما **

لیست دوستان قسمی در بازی است که شما در آنجا قادر خواهید بود با دوستانتان به نبر دوستانه بپردازید ، از وضعیت آنلاین یا آفلاین بودن آنان مطلع شوید و یا آن ها را به کلن خود دعوت نمایید. لازم به ذکر است که این لیست در قسمت بالای چت کلن شما به نام Friends قابل مشاهده است و برای مشاهده دوستان خود در بازی میبایست حتما به حساب کاربری خود در فیسبوک متصل شوید.

** قابلیت بی صدا نمودن شکلک ها **

بوسیله این قابلیت شما قادر خواهید بود تما در هین نبرد با حریفتان ، شکلک ها را غیر فعال و یا بی صدا کنید تا باعث ناراحتی شما نشوند و بتوانید تمامی تمرکز خود را بر روی مبارزه با حریفتان بگذارید.

آپدیت هیجان انگیز کلش رویال - آپدیت هیجان کلش رویال - آپدیت سپتامبر کلش رویال - کلش رویال - پیشنمایش ها - بی صدا کردن شکلک ها - شکلک ها - ایموجی ها - بی صدا کردن ایموجی ها در کلش رویال - موت کردن شکلک ها در کلش رویال

** دستاورد جدید **

پیش از این برای شما از تغییرات تورنومنت ها گفته بودیم اما بد نیست بدانید این تغییرات به همینجا ختم نمیشود و سوپرسل یک دستاورد نیز برای آنها در نظر گرفته است بدین گونه که شما با اولین ۴ برد متوالی خود چالش های مخلف تورنومنت ها ، میتوانید از جوایز این دستاورد بهره مند شوید.

آپدیت هیجان انگیز کلش رویال - آپدیت هیجان کلش رویال - آپدیت سپتامبر کلش رویال - کلش رویال - پیشنمایش ها -

** تغییرات بالانس بازی **

چند روز قبل بود که سوپرسل از آپدیتی بالانس برای برخی کارت های بازی خبر داد که قرار بود بصورتی آپدتی جداگانه در بازی انجام شود ولی ظاهرا سوپرسل برای انتشار آپدتی هیجان انگیز خویش بیش از اندازه هیجان داشته و آپدتی بالانس را به همراه آپدیت اصلی منتشر نمود.

برای مشاهده جزییات کامل تغییرات بالانس به این مطلب مراجعه نمایید

 

کانال تلگرامی ما جهت اطلاع از جدیدترین اخبار پیشنمایش ها :

https://telegram.me/iranclashcom

Avatar

امیر نیلچی هستم ، 4 سال از عمر 19 ساله ی خودم رو صرف بازی های آنلاین ازجمله کلش و کلش رویال کردم. بسیار علاقه مند به نویسندگی هستم و سررشته کمی نیز درزمینه برنامه نویسی اندروید دارم.

دیدگاه بگذارید

12 نظر برای "جزییات کامل تغییرات آپدیت سپتامبر کلش رویال !!"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
Mostafa
Guest
Mostafa
7 سال و 2 ماه و پیش

دوستان من هنوز دو صندوقچه جدید رو تو بخش فروشگاه نمیبینم.
فقط پیشنهاد ویژه اضافه شده اونجا. مگه قرار نبود دو صندوقچه جدید
قابل خرید از طریق فروشگاه باشه؟

جواد
Guest
جواد
7 سال و 2 ماه و پیش

طبق چیزایی که من خوندم آوردن اون صندوق ها در شاپ به صورت شانسیه وحتمی نیست که همیشه باشه

دانیال
Guest
دانیال
7 سال و 2 ماه و پیش

با سلام اقای نیلچی بی زحمت اگه میشه به من بگید چرا این بخش ویژه تویه فروشگاه من نیست ممکنه نسخه ای که من دانلود کردم مشکلی داشته باشه ؟؟؟؟؟؟؟///////یا اینکه زملن بخصوصی در دسترس قرار میگیره؟؟؟//

Ashkan
Guest
Ashkan
7 سال و 2 ماه و پیش
من كه ميگم سوپرسل تو اين سه ماه كارى كه بايد ميكردرو نكرده معلوم نيست تو اين سه ماه داشته چيكار ميكرده حتى كارت جديد هم نداره و ميگه هر دو هفته يك كارت مياد يعنى تو آپديتش فقط يك كارت جديد داده صندوق ها هم كه معلوم نيست كجان بعدشم من متوجه نميشم اخه اين قابليت بى صدا كردن پيام ها تو بتل چى بود حالش به اين بود كه طرفو ميبردى همش ميتونستى بهش بخندى اونم ميسوخت حالا طرف مياد از همون اول بى صدا ميكنه پس اين حال فرستادن پيام ها هم كه رفت. پكيج هاى آرنا… Read more »
آربا
Guest
آربا
7 سال و 2 ماه و پیش

اتفاقا واقعا خیلی آپدیت خوبی بود غیر فعال کردن شکلک ها هم به خاطر آدم های عقده ای مثل شما بوده کارت ها هم همشون همین الان آماده اند فقط سوپرسل میخواد هیجان و انگیزه ی بیشتری با تدریجی فرستادنشون ایجاد کنه

هری
Guest
هری
7 سال و 2 ماه و پیش

من لول ده ام کاپ ۳۱۰۰ اسم اکانت harry کلن کوروش کبیر . منو چند تا از دوستان میخواستیم بازی رو حذف کنیم و کلن رو هم ببندیم ولی با این اپدیت واقعا هیجان زده شدیم واقعا اپدیته هیجان بود خیلی خوب شده مخصوصا بخش تورنمنت. سوپر سل حیلی حوب بلده کاربراشو راضی کنه من که خیلی با این اپدیتش حال کردم:-)

mahmood.m
Guest
mahmood.m
7 سال و 2 ماه و پیش

من کاپ ۳۰۰۰ هستم تو این تورنامنت کلاسیک حریفایی واسم میاره که کاپ ۳۳۰۰.۳۵۰۰ و حتی یکبار ۴۰۴۰ اورد.اخه این چه وضعشه؟این بالانس لعنتیته؟

GHOST RIDER
Guest
GHOST RIDER
7 سال و 2 ماه و پیش

سلام…این صندوق های جدید..برای من در دسترس نیستن….مشکل چیه…کمکم کنید لدفا..ممنون از سایت خوبتون

taha
Guest
taha
7 سال و 1 ماه پیش

با سلام خواهشمندم مطلبی در رابطه با بدست اوردن کارت های لجندری در سایت قرار بدید التماس میکنم قرار بدید با تشکر از ادمین محترم و کارکنان عاللللللللللللیییییییییییی این سایت.

حمید
Guest
حمید
5 سال و 5 ماه و پیش

سلام . این ایموجی های جدید رو چطور میشه گرفت؟

wpDiscuz
.