آپدیت بالانس کلش رویال ، آپدیت هیجان در راه است! 1

خب همونطور که انتظارش رو داشتیم ، بالاخره سروصدایی از سوپرسل شنیده میشود و بنظر میرسد که این شرکت درحال آماده کردن خود برای بزرگترین آپدیت تاریخ بازی هایش است. ساعاتی قبل متوجه شدیم که سوپرسل قصد انتشار آپدیتی بالانس برای کلش رویال را دارد و بنظر میرسد برنامه های شرکت برای هردو بازی خود یعنی کلش و کلش رویال کاملا یکسان باشد.

آپدیت بالانس کلش رویال ، برنامه ای یکسان برای دو برادر

حدود دو یا سه هفته قبل بود که سوپرسل برای اولین بار اطلاعیه ای در رابطه با آپدیت بالانس کلش از خود منتشر نمود و در پی آن یکی از توسعه دهندگان بازی اعلام نمود که ما درحال آماده سازی زمینه های آپدیت هیجان هستیم!!

حال و پس از گذشت چندین هفته ، سوپرسل رسما اعلام نمود که آپدیتی بالانس برای کلش رویال در راه است که تاریخ دقیق آن دوشنبه ۲۹ شهریور هست

آپدیت بالانس - آپدیت بالانس کلش رویال - پیشنمایش های آپدیت هیجان کلش رویال - کلش رویال - پیشنمایش

ترجمه اطلاعیه سوپرسل برای آپدیت بالانس کلش رویال
ما درحال آماده کردن انجام تغییراتی در برخی کارت ها مانند آینه ، اسپل خشم ، اسپل رعد و برق ، جاینت و برخی دیگر از قسمت های بازی هستیم!!

تغییرات بالانس کلش رویال

* جاینت : کاهش ۵% قدرت تخریب 

* اسپل خشم : کاهش هزینه ساخت به ۲ اکسیر ، کاهش تاثیر گذاری به ۳۰% ، کاهش مدت زمان تاثیر گذاری به ۲ ثانیه

* لامبرجک : کاهش تاثیرگذاری اسپل خشم بر روی آن به ۳۰% ، کاهش مدت زمان تاثیرگذاری اسپل خشم بر روی آن به ۲ ثانیه

* آینه : حداکثر میتواند لول هر کارت را ۱ لول افزایش دهد

* اسپل رعد و برق : فروز کردن نیروها برای ۰.۵ ثانیه

* بمبر : سلامتی ۲% کاهش میابد ، قدرت تخیریب ۲% افزایش میابد

* اسپل لاگ : از این پس تمامی نیروها را به عقب میراند

شروع پیشنمایش های کلش رویال

تنها ساعاتی پس از اعلام خبر آپدیت بلانس کلش رویال ، سوپرسل به طور رسمی در صفحات اجتماعی کلش رویال اعلام کرد که از امروز شنبه ۲۷ شهریور آغاز خواهد شد ولی نکته بسیار جالب توجه اینجاست که این آپدیت تنها ۳ پیشنمایش به همراه خواهد داشت ، درحالی سوپرسل پیش از این از این آپدیت به عنوان آپدیت هیجان کلش و کلش رویال نامبرده بود.

پیشنمایش های آپدیت هیجان کلش رویال - آپدیت سپتامبر کلش رویال - شروع پیشنمایش های آپدیت کلش رویال - پیشنمایش ها - پیشنمایش -آپدیت هیجان کلش رویال - کلش رویالبا اعلام خبر شروع پیشنمایش های کلش رویال که به احتمال زیاد و طبق روال همیشه بعداز ظهرها شروع میشه ، میتوان فهمید که آپدیت در همین نزدیکی هاست و در همین هفته منتشر خواهد شد اما باتوجه به اینکه تا این لحظه سوپرسل برنامه مشترکی برای هردو بازی خود داشته است ، تاحدودی میتوان امیدوار بود که تاریخ های اعلام شده برای شروع پیشنمایش های کلش یعنی ۱۸ تا ۲۳ سپتامبر نیز درست باشد بنابراین خبر های خوب برای آپدیت کلش نیز در راه است.

از این لحظه چشم از ایرانکلش و کلش رویال و کانال تلگرامی آنها بر ندارید چراکه خبرهای بسیار هیجان انگیزی برایتان خواهیم داشت.

کانال تلگرامی ما جهت اطلاع از جدیدترین اخبار آپدیت هیجان :

https://telegram.me/clashroyalir

https://telegram.me/iranclashcom

Avatar

امیر نیلچی هستم ، 4 سال از عمر 19 ساله ی خودم رو صرف بازی های آنلاین ازجمله کلش و کلش رویال کردم. بسیار علاقه مند به نویسندگی هستم و سررشته کمی نیز درزمینه برنامه نویسی اندروید دارم.

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "آپدیت بالانس کلش رویال ، آپدیت هیجان در راه است!"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
Ashkan
Guest
Ashkan
7 سال و 2 ماه و پیش

آقاى نيلچى شما لاگو جا انداختيد.توى بالانسشم نوشته بود لاگ به تمام نيروهاى زمينى يك نيرويي وارد ميكند كه باعث عقب رفتن تمامى آنها ميشود

wpDiscuz
.