عرشه جاینت پویزن برای آرنا ۸ 5

امروز میخواهیم برای شما عرشه جاینت پویزن برای آرنا ۸ را توضیح دهیم. عرشه ای بسیار قوی و جالب مخصوص آرنا ۸ که به راحتی میتواند شمارا به آرناهای بالاتر برساند و تا حال موفق بوده است . این عرشه با بکارگیری قدر و توانایی کارت ها طراحی شده و نتیجه خوبی داده است و ما امروز برای شما قرار خواهیم داد تا بتوانید موفقیت هایی در بازی داشته باشید.

عرشه جاینت پویزن برای آرنا۸

Clash Royale GiantClash Royale PoisonClash Royale MusketeerClash Royale Mini P.E.K.K.A
Clash Royale GuardsClash Royale ArrowsClash Royale Ice SpiritClash Royale elixir collector

Giant: در این عرشه جاینت به عنوان سپر و تخریب گر در مقابل برج ها میباشد . جاینت که اصلی ترین کارت این عرشه میباشد نقش بسزایی در این ترکیب دارد و میتوان گفت اگر جاینت در این عرشه نباشد این عرشه هم معنایی نخواهد داشت و با شکست مواجه میشود.

Poison: پویزن نیز اسپل اصلی این عرشه میباشد و نقش پویزن در این عرشه نابود کردن مینیون هورد های حریف و یا نیروهایی که ریز و تعداد بالا هستند مانند اسکلت های زیاد میباشد.

Guards: از کارت گارد ها در این عرشه به عنوان گوشت ترکیب استفاده میشود و مرکز و قلب حمله را این کارت انجام میدهد زیرا با قدرت زیاد آن ها میتوان بلافاصه برج های حریف را پایین کشید و پیروز میدان بود سعی کنید از این کارت در پشت کارت جاینت استفاده کنید تا در امان باشند و سالم به برج های حریف برسند.

Musketeer: این کارت میتواند در برابر نیروهای هوایی به خصوص بالون نقش مهمی داشته باشد و از برج های شما در برابر آن ها حفاظت کند البته از این کارت نیز میتوان در حمله به سمت حریف نیز استفاده کرد.

Mini P.E.K.K.A: کارت مینی پکا میزان تخریب و سلامتی بالایی دارد و از ان نیز باید در پشت جاینت استفاده شود و مطمئن باشید اگر این کارت را سالم به برج های حریف برسانید به احتمال ۹۰ درصد بدانید که ان برج زده خواهد شد و نده نیز به این کارت اعتماد بالایی دارم.

Arrows: از این کارت جهت از بین بردن نیروهای تعداد بالا و میزان سلامتی کم مانند مینون ها گوبلین هاو… استفاده میشود و کاربرد فراوانی دارد و در اکثر ترکیب ها این کارت باید وجود داشه باشد.

Ice Spirit: از این کارت هم نیز برای یخ زدن چند ثانیه ای نیروهای دشمن میتوان استفاده کرد و با میزان اکسیر آن واقعا با صرفه میباشد.

Elixir Pump:

این کارت هم نیز به عنوان پشتیبان عمل میکند یعنی به شما اکسیر بیشتری میدهد تا بتوانید بهتر و سریعتر حمله خود را پیش ببرید.

امیدوارم از این مطلب لذت خوبی برده باشید.

موفق باشید…

مهدی استیری

مهدی استیری هستم نویسنده در سایت کلش رویال و ایران کلش و چند سایت دیگر... علاقه زیادی به بازی های آنلاین و استراتژی و همچنین گرافیک دارم . درحال حاضر کمی کارهای گرافیکی انجام میدهم. همیشه سعی دارم بهترین مطالب و کارها را به شما عزیزان ارائه بدهم و با کمال میل پاسخگو به سوالات شما هستم. کانال بنده با موضوع گرافیک : MahdiArtWork@

دیدگاه بگذارید

5 نظر برای "عرشه جاینت پویزن برای آرنا ۸"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
Supermani
Guest
Supermani
7 سال و 1 ماه پیش

سلام
ببخشید میخواهیم بتونم واژه آرنا ۶ هم هست؟اگر میشه لینک رو بدید
راستی درباره آپدیت جدید چیزی نگفتید که اومده و قابلیت های و توضیحاتش؟

مهدی
Guest
مهدی
7 سال و 1 ماه پیش

سلام، میشه بجای ایس اسپرایت فایر اسپرایت بزاریم؟

YUNUS
Guest
YUNUS
7 سال و 25 روز پیش

میشه به جای ایس اسپریت ایس ویزارد ببریم

wpDiscuz
.