عرشه رویال جاینت و جاینت اسکلت 0

سلام دوستان عزیز امروز با عرشه رویال جاینت و جاینت اسکلت به خدمت شما رسیده ایم و برای شما توضحاتی خواهیم داد . قبل از هر چیز بگوییم که این عرشه یک عرشه بسیار تمیز و مرتب است زیرا واقعا خوب عمل میکند و نتیجه خوبی را به ما میدهد بنده چندین بار با این عرشه به پیروزی های زیادی رسیده ام و این عرشه را برای شما تضمین میکنم.

عرشه رویال جاینت و جاینت اسکلت

Clash Royale Royal GiantClash Royale Giant SkeletonClash Royale TornadoClash Royale Ice Wizard
Clash Royale Ice SpiritClash Royale Mega MinionClash Royale TombstoneClash Royale fireball

Giant Skeleton and Royal Giant: این دو کارت که کارت های اصلی این عرشه محسوب میشوند واقعا کارت های عالی برای حمله میباشد و کار این کارت ها حمله به برج های حریف میباشد با این تفاوت که رویال جاینت از دور با تفنگ خود ضربه زیادی به برج ها وارد میکند و جاینت اسکلت علاوه بر ضربه هایی که به برج حریف میزند پس از مردن بمبی به جای میگذارد که آسیب جدی به برج های حریف وارد میکند.بنابراین وجود این دو کارت همراه با کارت های دیگر ترکیب بسیار عالی و موفقیت آمیز خواهد بود.

Tornado: هدف تورنادو تمامی نیروها میباشد و هزینه ساخت آن نیز ۳ اکسیر میباشدو با توجه به میزان اکسیر برای ساخت آن بسیار عالی میباشد و میتواند نیروهای حریف شمارا با کم کردن مقداری از سلامتی شان آن هارا نیز منحرف کند این کارت با تولید زیاد اسکلت میتواند دشمن را از پای بیندازد.

Ice Wizard: آیس ویزارد همانند ویزارد ضربه ی فراگیری وارد میکند.امّا در عوض سرعت ضربه ی او در هر ثانیه کمتر است. امّا چون او میتواند سرعت برج ها و نیرو ها را بگیرد این نقص او زیاد به چشم نمی آید.آیس ویزارد گاهی اوقات نیز برای مقابله با سرعت در حال حرکت شاهزاده و شاهزاده استفاده می شود.آیس ویزارد ها به خاطر ضربه فراگیری که دارند میتوانند با عدّه زیادی از نیرو ها نیز مقابله کنند.

Ice Spirit: از این کارت هم نیز برای یخ زدن چند ثانیه ای نیروهای دشمن میتوان استفاده کرد و با میزان اکسیر آن واقعا با صرفه میباشد.

Mega Minion: مگا مینیون کارتی هوایی مانند مینیون است و همانطور که از اسمش پیداست از مینیون قوی تر و بهتر است اما سرعت آن مقداری کم است . هزینه ی آن ۳ الکسیر است و بسیار با توجه به کارایی اکسیر آن ناچیز است و به تنهایی به دلیل میزان سلامتی و سرعت نسبتا پایینش زیاد موثر نیست اما پشت سربازی دیگر میتواند مفید باشد و همچنین آسیب خوبی وارد میکند که برای این عرشه عالی میباشد.

Tombstone: این کارت نیز همانند کارت های اسکلت دیگر  همانند انحراف کننده عمل میکند و با تولید اسکلت نیروهای دشمن را منحرف میکند و باعث میشود تا نیروهای دشمن برای چند لحظه حواسشان به این اسکلت های کوچک پرت شود.

Fireball: توپ اتشین یک کارت عالی است که به شما کمک میکند نیروهای دسته جمعی را مانند بربر ها نابود کنید یا سه ماسکاتر(که الان خیلی محبوب شده اند) و یا مینیون  هورد.توپ آتشین همیشه برای تمام کردن کار برج ها به خوبی جواب میدهد.

 

امیدوارم از این مطلب لذت کافی برده باشید.

موفق باشید…

مهدی استیری

مهدی استیری هستم نویسنده در سایت کلش رویال و ایران کلش و چند سایت دیگر... علاقه زیادی به بازی های آنلاین و استراتژی و همچنین گرافیک دارم . درحال حاضر کمی کارهای گرافیکی انجام میدهم. همیشه سعی دارم بهترین مطالب و کارها را به شما عزیزان ارائه بدهم و با کمال میل پاسخگو به سوالات شما هستم. کانال بنده با موضوع گرافیک : MahdiArtWork@

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبر کردن از
avatar

wpDiscuz
.