۴ کارت آپدیت جدید کلش رویال نمایان شد 10

دیروز آپدیت جدید کلش رویال منتشر شد و توانست ویژگی های بسیار کاربردی از قبیل شیوه جدید تورنومنت، ۴ کارت جدید و ۲ چست جدید را به بازی اضاقه کند. تا اینجای کار، بیشتر بازیکنان از عملکرد بازی راضی بوده اند. در آپدیت جدید، ۴ کارت جدید به بازی اضافه شد که اولین آن ها مگا مینیون بود اما ۳ کارت دیگر که قرار بر این است هر دو هفته یکی از آن در دسترس قرار گیرد نمایان نشد. امروز تمامی اطلاعات این ۳ کارت دیگر لو رفت.

۴ کارت جدید

card

همان طور که گفته شد، ۴ کارت جدید به بازی اضافه شد که اولین این کارت ها، مگا مینیون بود. این کارت بعد از گذشت ۲۴ ساعت از منتشر شدن آپدیت در دسترس قرار گرفت:

mega-minion-a۳ کارت بعدی که قرار است رو نمایی شوند چه نام دارند؟

اینفرنو دراگون

دومین کارتی که امروز در بازی نمایان شد اینفرنو دراگون (Inferno Dragon) است که به معنی اژدها آتشین می باشد. این کارت ۱۰ روز دیگر در دسترس قرار میگیرد. اینفرنو دراگون جزو دسته لجندری قرار دارد و می توان از آرنا ۴ به بعد این کارت را دریافت کرد. این کارت، یک نیرو هوایی همانند بچه دراگون می باشد با تفاوت اینکه میزان خسارت بالاتری دارد. همچنین می توانید اطلاعات این کارت را در تصویر زیر مشاهده کنید:
inferno-dragon

آیس گولم

سومین کارتی که از قبل نیز لو رفته بود آیس گولم (Ice Golem) نام دارد که به معنی گولم یخی می باشد. آیس گولم جزو دسته کمیاب (Rare) قرار دارد و می توان از آرنا ۸ به بعد این کارت را دریافت کرد. در هنگام نابود شدن، منفجر می شود و سرعت نیرو های اطراف خودش را کم می کند. مشخصات این کارت را می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید:
ice-golem-l

گریویارد (قبرستان)

چهارمین کارتی که قرار است در دسترس قرار گیرد گریویارد (Graveyard) نام دارد که به معنی قبرستان می باشد. این کارت یک اسپل است و جزو دسته لجندری (Legendary) قرار دارد. این کارت را می توان از آرنا ۵ به بعد دریافت کرد. این اسپل را در هر کجا از زمین حریف که رها کنید، دسته از اسکلت ها در محل انتخاب شده پدیدار می شود. مشخصات این کارت را می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید:
graveyard-l

این مطلب به مرور و به محض انتشار اطلاعات بیشتر به روز و آپدیت خواهد شد

Avatar

سینا رئوفی هستم. بیش از 6 سال است که در زمینه وب فعالیت می کنم و تا به حال سایت های زیادی را اداره کرده ام. در حال حاضر بر روی پروژه های زیادی کار می کنم. لحظات خوشی را برای شما در سایت ایران کلش آرزومندم.

دیدگاه بگذارید

10 نظر برای "۴ کارت آپدیت جدید کلش رویال نمایان شد"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
Mehrdad021023
Guest
Mehrdad021023
7 سال و 2 ماه و پیش

سلام یه یوال داشتم به نظر من طبیعی نیست که کارت های لجندری دیگه علامت سوال نیستن.فکر کنم راحت تر بشه بازشون کرد نظر شما چیه؟

مهدی
Guest
مهدی
7 سال و 2 ماه و پیش

در آپدیت هم همین گونه رونمایی شده تا حتی آرنا ۴ هم لجندری بگیره

alireza
Guest
alireza
6 سال و 11 ماه و پیش

بله راحت نر میشه ولی نه خیلی زیاد

masen
Guest
masen
7 سال و 1 ماه پیش

من میخواستم مطلبی درباره لجندری کارت ها بنویسم باید چیکار کنم

moji
Guest
7 سال و 1 ماه پیش

سلام من سوپر مجیکال . مجیکال چست . جاینت چست. لجندری چست و ایپیک چست رو گرفتم ازشون اسکرین دارم اگه واسه سایتتون نیاز باشه عکساشو براتون میفرستم درضمن لجندری چست و ایپیک چست رو باهم تو ۲ نبرد گرفتم

حمزه
Guest
حمزه
7 سال و 1 ماه پیش

آیا صندوق لجندری و صندوق اپیک پشت سرهم به یک فرد داده میشه؟ چون برای چنتا از همگروهی هام اتفاق افتاد پرسیدم.

alireza
Guest
alireza
6 سال و 11 ماه و پیش

خیر دوست عزیز

alireza22
Guest
alireza22
6 سال و 10 ماه و پیش

اگه جای خالی دا‌شته باشی و بعدازلجندری چست ی اتک حتما ببری۱۰۰٪بهت اپیک میده

حسین
Guest
حسین
7 سال و 1 ماه پیش

میشه همینجا بگی

amir swift hudson
Guest
amir swift hudson
6 سال و 11 ماه و پیش

بچه ها دیروز اینفرنو دراگون از فری چست آرنا شش گرفتم

wpDiscuz
.